Zobacz PlanForma.pl dla podopiecznych
Trenerze, rozwiń skrzydła z PlanForma.pl!
Sprawdź, co zyskasz dzięki współpracy z nami:

Narzędzie ułatwiające codzienną pracę. PlanForma.pl to przede wszystkim kalendarz treningowy, do którego podopieczny i jego trener mają dostęp równocześnie. Wzajemną komunikację i śledzenie wpisów w kalendarzu ułatwia system komentarzy i powiadomień.
Pełna swoboda w tworzeniu oferty. Trener sam ustala wysokość opłaty, którą pobiera od podopiecznego i sam decyduje o przyjęciu danej osoby do grona swoich podopiecznych. PlanForma.pl nie ingeruje w rozliczenia między trenerem a podopiecznym, ani w czas trwania ich współpracy.
Nowi podopieczni. Zajmiemy się promowaniem Twojej oferty w Internecie (pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, reklamy online) oraz podczas takich wydarzeń jak zawody czy targi sportowe.
Wiecej czasu dla Ciebie. Dane różnych podopiecznych będziesz mieć w jednym miejscu. Dzięki wygodnym powiadomieniom i czytelnemu kalendarzowi zaoszczędzisz czas. Tylko od Ciebie zależy, na co przeznaczysz zaoszczędzone minuty czy godziny: na trenowanie większej liczby podopiecznych czy na własne przyjemności:)
Jak działa PlanForma.pl?
1
2
3
4
Uzupełniasz profil trenera, dodajesz oferty, ustalasz ceny.
Jako trener otrzymasz dostęp do specjalnego panelu, który nie tylko pozwoli Ci zaprezentować swoją ofertę, ale też ułatwi zarządzanie współpracą z wieloma podopiecznymi jednocześnie. Po uzupełnieniu danych z profilu trenera możesz dodać dowolną liczbę ofert. Każda oferta składa się z nazwy dyscypliny, ceny oraz opisu. Ceny ustalasz samodzielnie, a my nie ingerujemy w Twoje rozliczenia z podopiecznymi. To Ty decydujesz, ile zarabiasz.
1
2
3
4
Nowi podopieczni znajdują Cię w wyszukiwarce PlanForma.pl.
Twoje oferty w katalogu PlanForma.pl będą mogli znaleźć zarówno użytkownicy serwisu, jak i osoby z zewnątrz. Każdy, kto będzie chciał nawiązać z Tobą współpracę, będzie mógł Ci to zasygnalizować poprzez kliknięcie przycisku „Zamów opiekę”. Otrzymasz od nas wówczas e-mail, a dane kontaktowe nowego podopiecznego znajdziesz w swoim panelu trenerskim. Jeśli zechcesz nawiązać współpracę z tą osobą, klikniesz przycisk „Rozpocznij współpracę”. Jeśli nie – możesz odmówić, klikając „Usuń”.
1
2
3
4
Współpracujesz z podopiecznymi za pomocą kalendarza.
Na PlanForma.pl będziesz mieć dostęp do kalendarza treningowego każdego swojego podopiecznego. W kalendarzu Ty jako trener planujesz treningi i zawody, z kolei podopieczny zapisuje swoje zrealizowane treningi oraz tzw. opis dnia (dodatkowe dane na temat snu, wagi czy samopoczucia). Kalendarz zawiera też podsumowania poszczególnych tygodni. Wymianę informacji między Tobą a podopiecznym ułatwia system komentarzy: możecie skomentować każdy wpis w kalendarzu.
1
2
3
4
Dostajesz powiadomienia i jesteś na bieżąco.
Za każdym razem, gdy coś zadzieje się w kalendarzu Twojego podopiecznego (np. gdy doda on nowy trening lub komentarz), Ty dostaniesz powiadomienie. Powiadomienia działają podobnie do notyfikacji znanych Ci z Facebooka. Dzięki nim niczego nie przegapisz i bez trudu wychwycisz wszystkie istotne wpisy.
Ile to kosztuje?
Możesz korzystać z konta trenerskiego za darmo przez pierwszych 14 dni, niezależnie od liczby podopiecznych. Po tym okresie naliczana będzie opłata według poniższego cennika:
0 zł/miesiąc
od 0 do 2 podopiecznych
29 zł/miesiąc
od 3 do 9 podopiecznych
79 zł/miesiąc
od 10 do 20 podopiecznych
159 zł/miesiąc
ponad 20 podopiecznych
Opłata za korzystanie z konta trenerskiego jest uzależniona od liczby podopiecznych, z którymi współpracowałeś w danym miesiącu przy użyciu kalendarza. Jeśli zdarzy się, że w ciągu całego miesiąca kalendarzowego będziesz mieć mniej niż trzech podopiecznych, to nie zapłacisz nic, a jednocześnie Twoja wizytówka online i oferty w katalogu będą przez cały czas aktywne.
Podane ceny są kwotami brutto i zawierają podatek VAT w wysokości 23%.
Zarejestruj się!
Jesteś o krok od rejestracji na PlanForma.pl. Wypełnij poniższy formularz, aby założyć konto trenerskie. Po rejestracji poprosimy Cię o uzupełnienie danych potrzebnych do wygenerowania Twojej wizytówki trenera. Gdy to zrobisz, Twoje konto przejdzie proces moderacji. Jeśli nie będziemy mieć wątpliwości co do prawdziwości wpisanych przez Ciebie danych, to cały proces zajmie mniej niż 24 godziny.

Już teraz rozpocznij współpracę z PlanForma.pl!