Jak wygląda współpraca z trenerem?
Współpraca z trenerem na PlanForma.pl jest prosta i wygodna. Wybrany przez Ciebie trener otrzymuje dostęp do Twojego kalendarza treningowego online. Tam rozpisuje Ci indywidualny plan treningowy i na bieżąco monitoruje Twoje postępy. Trener ma wgląd we wszystkie Twoje treningi oraz wpisy zaliczane do kategorii Opis dnia (gdzie zapisujesz takie dane jak waga czy jakość snu). We współpracy szczególnie ważna jest komunikacja, dlatego pod każdym wpisem z Twojego kalendarza Ty i Twój trener możecie wymieniać się komentarzami.
Jak rozpocząć współpracę z trenerem?
1. Znajdź trenera
Kliknij zakładkę Znajdź trenera i skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Po kliknięciu przycisku Szukaj zobaczysz trenerów gotowych pomóc Ci w osiągnięciu Twojej wymarzonej formy.
2. Załóż konto i zamów opiekę
Masz już na oku konkretnego trenera? Kliknij przycisk Zamów opiekę, a następnie zarejestruj się (lub - jeśli masz już konto - zaloguj). Pamiętaj, że posiadanie konta w serwisie jest bezpłatne i że będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji PlanForma.pl nawet wtedy, gdy zrezygnujesz ze współpracy z trenerem.
3. Ustalcie szczegóły współpracy
Po zalogowaniu się na swoje konto możesz przekazać wybranemu trenerowi swoje dane kontaktowe oraz krótką wiadomość. Trener skontaktuje się z Tobą, aby dowiedzieć się więcej o Twoich potrzebach i aby uzgodnić wszystkie szczegóły Waszej współpracy. Na tym etapie trener poprosi Cię również o opłacenie jego wynagrodzenia za pierwszy okres Waszego wspólnego trenowania. PlanForma.pl nie pośredniczy w Waszym rozliczeniu.
4. Trenuj!
Masz już trenera i dostosowany do Ciebie plan treningowy w Twoim kalendarzu na PlanForma.pl. Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak tylko trenować i oczywiście cieszyć się rosnącą formą:)
Masz dodatkowe pytania?
Chętnie pomożemy, jeśli coś jest niejasne. Pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować. Śmiało pisz na adres kontakt@planforma.pl.