Profil trenera Bożena Dziubińska

O mnie
Na początku były własne sukcesy: kariera zawodowej biegaczki i kilkanaście medali Mistrzostw Polski. Potem Pani Bożena Dziubińska zaczęła pracę jako trener i wyszkoliła wielu medalistów (w różnych kategoriach wiekowych: od młodzika do seniora). Nadal trenuje zawodowców, ale od kilku lat pomaga i doradza również wielu biegaczom amatorom, wspiera także triathlonistów. Dzięki niej wiele osób przebiegło swój pierwszy w życiu maraton. Innym Pani Bożena pomogła osiągnąć rezultaty będące spełnieniem ich marzeń. Dla jednych było to pokonanie dystansu maratońskiego w czasie poniżej 2:40, dla innych złamanie 60 minut w biegu na 10 km, a jeszcze inni dzięki współpracy po prostu wyszli z domu, a bieganie stało się nieodłącznym elementem ich życia!
Jeśli Ty także chcesz spełniać swoje biegowe marzenia, zamów opiekę trenerską Pani Bożeny Dziubińskiej.
Chcesz trenować bezpiecznie? Współpraca z doświadczoną trenerką to najlepszy wybór. Osiągnięcia Pani Bożeny mówią same za siebie:

KARIERA ZAWODOWEJ BIEGACZKI

- w latach 1986 – 1995 czołowa zawodniczka Polski w biegach średnich i długich (od 800 m do maratonu);
- zdobywczyni kilkunastu medali Mistrzostw Polski, przez 8 lat członkini Kadry Narodowej;
- wielokrotnie reprezentowała Polskę w meczach międzypaństwowych (organizowanych zarówno w Polsce: w Krakowie i Poznaniu, jak i za granicą: w Niemczech, Grecji i Finlandii), kilkakrotnie była reprezentantką naszego kraju w sztafetach maratońskich (3 razy w Japonii, w Hiszpanii) oraz w kilku prestiżowych maratonach w Europie;
- reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w biegu na 15 km w Dublinie i na Mistrzostwach Świata w Półmaratonie w Montbéliard.

BOGATE DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

- od 1995 roku trener koordynator sekcji lekkiej atletyki w Otwockim Klubie Sportowym Start;
- w czasie swojej pracy wyszkoliła wielu medalistów Mistrzostw Polski w kategoriach od młodzika do seniora i na wielu dystansach (100 m, 200 m, 400 m, 600 m , 800 m, 1500 m, 3000 m,5000 m, 3000 m pprz., maraton, 4 x 100 m, 4 x 400 m);
- jej podopiecznymi są członkowie Kadry Narodowej, reprezentanci Polski;
- za swoje zaangażowanie i pracę szkoleniową była już kilkakrotnie nagradzana przez Prezesa Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu (nagroda I stopnia w 2002 r.), Ministra Edukacji Narodowej i Sportu (nagroda indywidualna II stopnia w 2003 r.), władze Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (złota odznaka) oraz Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki;
- w roku 2014 otrzymała od Prezydenta Polski srebrny Krzyż Zasługi;
- od jesieni 2014 r. trener Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki;
- trener Rafała Korca, brązowego medalisty w biegu na dystansie 1500 m podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie, oraz Arlety Meloch, srebrnej medalistki w biegu na dystansie 1500 m podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie. Aktualnie ta dwójka zawodników przygotowuje się pod okiem Pani trener do startu w kolejnej Paraolimpiadzie, w Rio de Janeiro.
Cennik
Bieganie

Bieganie dla początkujących

Co oferuję:
Bieganie najprostszą formą ruchu… Wystarczą wygodne, dobre buty, koszulka, spodenki i idziesz biegać. I tak dzień, dwa, trzy… A ile biegać? Jak długo? Jak często? A co zrobisz, gdy wyda Ci się to nudne, gdy uznasz, że nie masz pomysłu, jak urozmaicić trening albo gdy zdenerwujesz się, bo ktoś znajomy pobiegł od Ciebie szybciej? A gdy zacznie coś boleć, to obrazisz się na bieganie i sport? Ja mam receptę na Twoje wątpliwości. Wiem, jak masz zacząć i doradzę Ci, jak zacząć przygodę ze sportem, aby uniknąć błędów, zminimalizować ryzyko kontuzji oraz ryzyko zniechęcenia do dalszego treningu.

W ramach współpracy oferuję:
- plan treningowy dokładnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości treningowych, 
- dostęp do systemu treningowego Planforma.pl,
- kontrolę realizowanego planu na bieżąco,
- odpowiedzi na pytania związane z bieganiem,
- konsultacje mailowe i telefoniczne.
Opieka obejmuje:
kontakt telefoniczny
140 zł/miesiąc
Bieganie

Oferta dla już biegających

Co oferuję:
Każda osoba to oddzielny przypadek. Wiedza zaczerpnięta z książki czy internetu generalizuje wszystkich biegających… W swojej pracy jako szkoleniowiec podchodzę indywidualnie do każdego. Pomogę wszystkim ambitnym, którzy do biegania podchodzą poważnie i którym zależy na poprawieniu życiówek czy realizacji kolejnych biegowych celów. Pomogę też tym, którzy od dłuższego czasu nie radzą sobie sami z treningiem i nie poprawiają swoich wyników, jak również tym, którym brakuje motywacji, aby zmusić się do męczącego treningu.

Oferuję plan treningowy dopasowany do możliwości, predyspozycji i celów biegacza. Plan rozpisywany jest z maksymalnym wyprzedzeniem 1 lub 2 tygodni (nie wierzę w plany pisane na miesiąc czy dwa z góry). Poprzez analizę wykonanych zadań ustalam kolejny etap treningowy. Po otrzymaniu informacji o problemach zdrowotnych czy też o zmianie trybu pracy lub rytmu dnia - dokonuję korekty w planie na bieżąco.

Aby trening nie był monotonny i aby nie usypiał naszego systemu nerwowego, potrzebujemy zróżnicowanych środków treningowych. W czasie mojej 21-letniej pracy trenerskiej poznałam wiele z nich i systematycznie je stosuję, jak również wprowadzam wiele nowych (czasami są one zaskakujące dla biegaczy amatorów). Dzięki temu trening proponowany przeze mnie jest bogaty w różnorodne środki i formy treningu, co pozwala skuteczniej rozwijać parametry biegowe oraz zachować równowagę mięśniową i sprawność układu nerwowego.

Po wypełnieniu przygotowanej przeze mnie ankiety, która pozwoli mi Ciebie bliżej poznać, rozpoczniemy współpracę. Jeżeli zaufasz moim kompetencjom i doświadczeniu, a potem pozwolisz się prowadzić według moich zasad, to pomogę Ci zrealizować wyznaczone cele w sposób bezpieczny dla Twojego zdrowia.

W ramach współpracy oferuję:
- plan treningowy + opiekę on-line, 
- dostęp do systemu treningowego Planforma.pl,
- kontrolę realizowanego planu na bieżąco,
- pomoc w planowaniu kalendarza startowego,
- przygotowywanie i przesyłanie ćwiczeń z zakresu sprawności ogólnej,
- odpowiedzi na pytania związane z bieganiem,
- konsultacje mailowe i telefoniczne.
Opieka obejmuje:
kontakt telefoniczny
180 zł/miesiąc
Bieganie

Konsultacje biegowe

Co oferuję:
Treningi indywidualne – sam na sam z trenerem. Demonstruję, wyjaśniam sens wykonywania ćwiczeń biegowych, elementów siły biegowej, jak też ćwiczeń sprawności ogólnej. Oceniam i koryguję błędy techniki biegania, jak również pokazuję, jak sobie pomóc, aby biegać ekonomiczniej, czyli zdrowiej dla kręgosłupa.

Konsultacje są możliwe w Warszawie lub jej okolicach.

Czas trwania jednego spotkania to 60 minut.
70 zł/miesiąc
Kursy, szkolenia, certyfikaty
Licencjonowany Trener Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (aktualizacja uprawnień według nowej uchwały PZLA)
2016-01
Trener II klasy lekkiej atletyki
2006-01
Wykształcenie
Wyższa Szkoła Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie
Turystyka i Rekreacja
2002-10 - 2007-07
Magister Turystyki i Rekreacji
Studium Nauczycielskie Wychowania Fizycznego w Lublinie
nauczycielski
1984-09 - 1986-06
Nauczyciel Wychowania Fizycznego
Opinie podopiecznych
Komunikacja:
(0/10)
Profesjonalizm:
(0/10)
Terminowość:
(0/10)
Ogółem:
(0/10)
Dlaczego PlanForma.pl?
Wygodnie
Twój plan treningowy jest zawsze dostępny online.
Bezpiecznie
Plan treningowy ułożony przez profesjonalnego trenera zmniejsza ryzyko kontuzji i przetrenowania.